استفاده از شال مبل مکرومه در گلدسته مسجد شهرستان ها

فقط یک مبل برای خرید و هزاران شک برای رفع چند بار شاهد این صحنه بوده ایم که خریداران از ترس اشتباه با مبل نو دچار سردرگمی شده اند.

برای زیبایی مبل می توان از شال مبل مکرومه استفاده کرد

با این مقاله می‌خواهیم با یک لیست ساده به شما کمک کنیم: پنج اشتباه رایج و اشتباهاتی که باید از آنها اجتناب کنید هنگام انتخاب یک مبل جدید.

اگر از آنها فرار کنید، مسیر شما به سمت اتاق نشیمن عالی سراشیبی خواهد بود!

1- بدون اندازه گیری به مغازه می روم.
اولین سوالی که یک فروشنده خوب از شما می پرسد این است: اندازه اتاق چقدر است؟ چقدر فضای برای قسمت مبل در اختیار داریم؟

اندازه گیری های اتاق را به طور ماهرانه و با جزئیات و با یک متر اندازه گیری کنید همه چیز را در یک برگه بنویسید اگر رادیاتورها، پنجره‌ها یا قسمت‌های دیگری وجود دارد که مبل باید از آنها دور بماند، لطفاً آنها را مشخص کنید.

متأسفانه، در نمایشگاه یا کاتالوگ ها، مبل ها همگی زیبا و در اندازه متوسط ​​به نظر می رسند فضاهای بزرگی که در آن قرار می گیرند می تواند گمراه کننده باشد و شما را وادار به انتخاب مدلی کند که خیلی بزرگ است.

علاوه بر این، باید ابعاد را نیز در نظر بگیرید تا بتوانید از اطراف مبل عبور کنید یا بتوانید به راحتی پاهای خود را دراز کنید.

همچنین طرحی از شکل اتاق بکشید و ایده بگیرید اگر می خواهید از یک گوشه استفاده کنید یا مبل را در مرکز اتاق قرار دهید، شاید به عنوان یک جداکننده بین منطقه پخت و پز و منطقه استراحت.

2- عادات سبک زندگی خود را رعایت نمی کنم.
درست است که مبل پادشاه اتاق نشیمن است، اما این است که باید خود را با عادت های شما وفق دهد و نه برعکس.

خانمی را به یاد می آوریم که مبل هایی با ساختار پایین خریده بود، یعنی مبل هایی که کاملاً روی زمین می روند او بعد از چند روز ناامید با ما تماس گرفت زیرا فراموش کرده بود که هر روز از مینی ربات ها برای تمیز کردن خانه و جاروبرقی کف اتاق استفاده می کند او دیگر نمی توانست زیر مبل را تمیز کند (ربات از آن رد نمی شد) اگر او دقت بیشتری می کرد، مطمئناً مدلی را انتخاب می کرد که پاها و ساختار آن از روی زمین بلند شده بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.