خرید بهترین زیرانداز مناسب پیک نیک

گذراندن وقت در خارج از منزل یکی از ایمن‌ترین راه‌ها برای دیدن دوستان و لذت بردن از هوای گرمی است که بالاخره فرا رسیده است – این همان چیزی است که پیک نیک را بسیار جذاب می‌کند. و چه در پارک پراسپکت با دوستان خود ملاقات کنید یا به سمت ساحل بروید، یک سطح صاف و ترجیحا ضد آب برای نشستن ضروری است. در اینجا، بهترین فرش‌ها، پرتاب‌ها و پتوهای پیک‌نیک را برای همه موقعیت‌ها، از مکان‌های معمولی گرفته تا ایستگاه‌های پیاده‌روی، با ورودی‌های انواع فضای باز و برنامه‌ریزان حرفه‌ای پیک‌نیک پیدا کنید. هنگامی که پتو خود را انتخاب کردید، در مورد بهترین لوازم پیک نیک و بهترین صندلی های کمپینگ نیز نوشتیم.

بازار روفرشی مولوی

 

به دنبال چه ویژگیهایی هستید ؟

اندازه: به گفته وندی وستون، بنیانگذار Perfect Picnic NYC، هنگام خرید یک روفرشی کش دار پتوی پیک نیک، “بزرگترین چیزی که باید در نظر گرفت اندازه است.” پتو یا فرشی که ابعاد آن فقط 40 در 60 اینچ است واقعاً فقط برای یک تا دو نفر مناسب است – سپس در بیشتر پیک نیک های گروهی، هر کسی معمولاً پتوی خود را می آورد. برای خانواده ها، باید پتوهایی را در نظر بگیرید که حداقل 60 اینچ در 70 اینچ باشد. برای کمک به شما در برنامه‌ریزی، ابعاد همه انتخاب‌هایمان و همچنین اینکه کدام یک از آنها در اندازه‌های مختلف فروخته می‌شوند را یادداشت کرده‌ایم.

پارچه: آنی سدینگتون، رئیس و هماهنگ کننده PikNYC Luxury Events، می‌گوید: چه از پلی استر، چه نایلون یا پنبه ساخته شده باشد، یک پتوی خوب برای پیک نیک «باید بادوام باشد و بتواند روی هر سطح بیرونی قرار گیرد». “شما نمی خواهید نگران پاره شدن یا سوراخ شدن آن باشید.” در حالی که اصطلاح “پتوی پیک نیک” ممکن است بافت پشمی سنگین گذشته را به یاد بیاورد، این روزها ما ترجیح می دهیم فرش های قابل شستشو و پاک شونده را ترجیح دهیم که برای فضای باز مناسب تر هستند – به خصوص اگر غذا، بچه ها یا سگ ها در آن نقش دارند.

به دنبال چه ویژگیهایی هستید ؟

چطور انتخاب کنیم؟

ما همچنین توجه داشته ایم که هر یک از پتوهای ما و روفرشی جدید کجا بهتر کار می کنند. سدینگتون می‌گوید: «اگر قرار است مکانی بادخیز باشد، یک پتوی پیک‌نیک با حلقه‌هایی در گوشه‌ها تا بتواند در زمین محکم بماند، بسیار مفید است. برای پیک نیک های ساحلی، پتوهای مخصوص پیک نیک وجود دارد که می توانید شن و ماسه را در جیب ها قرار دهید و شن به عنوان وزنه عمل می کند. اگر روی چمن یا ماسه نرم هستید، می توانید با یک پتوی نازک تر (و در نتیجه فشرده تر) کنار بیایید، اما در بسیاری از زمین های دیگر، بافت ضخیم تر یا نوعی پوشش را می خواهید. در حالی که تمیز کردن همه این انتخاب ها نسبتاً آسان است، کارشناسان ما توصیه می کنند اگر قصد دارید پتو خود را به مکان هایی غیر از ساحل ببرید، از رنگ های روشن دوری کنید. “این یک درد است، وقتی کثیفی وارد شد، می توانید نه میلیون بار آنها را بشویید و بیرون نمی آیند. رد پای کسی هرگز از بین نخواهد رفت.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.