شرکت پخش کننده انواع ظروف حصیری

شرکت پخش کننده انواع ظروف حصیری بصورت مستقیم با تولیدکنندگان این ظروف زیبا در سراسر کشور در ارتباط بوده و این محصولات را با قیمتی مناسب و کیفیت بسیار بالا بدست مصرف کنندگان میرساند.

حصیر بافی در کشورمان ایران

حصیربافی هنر بافت الیاف گیاهی توسط دست یا ابزارهای ساده دستی‌ست که تعریف ساده تر آن بافت ساده تار و پود است و از گذشته جزو اصلی ترین صنایع دستی مناطق مختلف کشورمان بوده است.
این هنر علاوه بر تولید زیرانداز به تولید انواع ظروف حصیری نیز میپردازد. مواد اولیه تولید محصولات حصیری و نوع بافت آنها در مناطق مختلف با هم تفاوت دارد. از روش های ایجاد تنوع در این محصولات میتوان به تزئین نوع بافت و تغییر رنگ حصیر اشاره کرد.

انواع ظروف حصیری

ظروف حصیری

امروزه در هر خانه ای دست کم یک ظرف حصیری دیده میشود. به گفته برخی از متخصصین بافت و جنس این ظروف باعث آرامش و گرمابخش محیط خانه خواهد شد. برخی از پرکاربردترین ظروف حصیری عبارتند از سبد نان، سبد خرید یا زنبیل، زیرقابلمه ای، سبد پیک نیک، ظرف پیاز و سیب زمینی، جای قاشق و چنگال، گلدان.
این ظروف به دلیل ویژگی های الیاف مورد استفاده در آنها، نگهداری و شستشوی آسانی دارند و ذرات گرد و غبار و چربی را جذب نمیکنند.

انواع ظروف حصیری

قیمت ظروف حصیری

از گذشته تا به امروز استفاده ایرانیان از حصیر و حصیربافی فقط محدود به زیرانداز نبوده بلکه این هنر در تولید انواع ظروف نیز مورد استفاده قرار میگیرد.
ظروف حصیری به دلیل نوع ساخت و وجود سوراخ در بافت هایش، عبور جریان هوا را تسهیل کرده و برای نگهداری مدادغذایی بسیار مناسب است.
قیمت این ظروف بر اساس نوع الیاف استفاده شده، سایز، طرح و رنگ آن متفاوت بوده و لیست قیمت آنها از طریق فروشگاه ها و سایت های آنلاین قابل مشاهده میباشد.

انواع ظروف حصیری

مراکز پخش انواع ظروف حصیری

محصولات حصیری اغلب به دو روش خرید و فروش میشوند. روش اول همان روش سنتی خرید و حضور در فروشگاه هاست که اغلب فروشگاه های پخش محصولات صنایع دستی در هر شهرستان مشخص و معین است.
روش دوم روش نوین خرید آنلاین است. در این روش پس از انتخاب یک فروشگاه معتبر (دارای نماد الکترونیک) میتوانید در کوتاهترین زمان کلیه ظروف حصیری را مشاهده و مقایسه کنید.
سایت ما یکی از مراکز اصلی پخش ظروف حصیری‌ست و قیمت‌ تمامی محصولات به دلیل ارتباط مستقیم با تولیدکننده و حذف واسطه های بین خریدار و فروشنده، بسیار مناسب و مقرون بصرفه میباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.