معرفی زیرانداز طبیعی ضد آب

در کلاس تاریخ هنر یک موضوع نقاشی وجود داشت که همیشه توجه من را به خود جلب می کرد. ای کاش می توانستم بگویم این یک رویداد مهم تاریخی یا یک صحنه مذهبی بود. من در یک وب سایت مواد غذایی کار می کنم، بنابراین مطمئناً آن یک پیک نیک بود. از مانه تا مونه، همه در حال نقاشی تابلوهای ناهار در فضای باز بودند. اما همیشه یک سوال درگیر من بود: این همه پتوهای پیک نیک کجا بودند؟ به نظر می‌رسد اکثر مهمانان در تصاویر پیک‌نیک امپرسیونیستی از خطر علف‌های خیس، انگورهای کثیف (زیرا در پیک‌نیک‌های هنری، همیشه مقدار بی‌معنی انگور وجود دارد)، سفیدهای تابستانی تیره‌شده و صندلی‌های دردناک راضی هستند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

این تابستان که لازم نیست شما باشید. خواه یک پتوی الیاف طبیعی را ترجیح می‌دهید یا به جای آن می‌خواهید یک مانع نرم و ضدآب داشته باشید، ما بهترین پتوهای پیک نیک موجود را پیدا کرده‌ایم تا بتوانید با ناهار تابستانی تابستانی خود در فضای آزاد، بیرون بروید و رقابت کنید.

زیرانداز مناسب فضای باز

من متوجه شدم که پتوهای مناسب و روفرشی کشدار در فضای باز، تقریباً به همان شکل، اندازه و الگوهای موجود در داخل خانه هستند. پتوهایی وجود دارند که به صورت تاشو عرضه می شوند، پتوهایی با دسته های چرمی زیبا، پتوهایی که دارای جیب های زیپ دار برای قرار دادن کلیدها و تلفن ها هستند. البته، ترجیحات پتو متفاوت است، اما من در جستجوی خود چند متغیر ثابت را شناسایی کردم. من می‌خواستم بهترین پتوهای پیک نیک را پیدا کنم که مراقبت از آن‌ها ساده، حمل آسان، خوش ساخت و نشستن راحت باشد. به این ترتیب، تمام تمرکز می تواند روی کوکتل های نوشابه زنجبیل-لیموناد و سالادهای سیب زمینی باشد. اوه، و خرید انگور به اندازه کافی.

بهترین پتوی پیک نیک

این پتوی پیک نیک شاد از برند استرالیایی باسیل بنگس دارای یک طرف ضد آب است که از یک بوم نرم ساخته شده است، و یک طرف پلی استر سنگین تر که کاملا ضد آب است. کوسن کمی وجود دارد که این پتو را برای کودکان نوپا بسیار عالی می کند. شکل دایره‌ای آن همچنین باعث می‌شود که بتوانید تعداد زیادی از افراد را به راحتی بنشینید، بدون اینکه کسی را به گوشه‌ای عجیب بفرستید، جایی که نیمی از آن روی نیمی از پتو روی چمن‌های خارش‌دار قرار دارید.
برای اطلاع از مضرات روفرشی برای فرش به مقالات دیگر ما مراجعه کنید.

بهترین پتوی پیک نیک

خرید روفرشی کشدار

قطر آن شش فوت است، اما کل آن به شکل یک کیف مرتب، با بند شانه‌ای و یک جیب کوچک در پشت برای قرار دادن تلفن یا کلید در حین حرکت جمع می‌شود. من تسمه‌هایی را که در اطراف دفتر راه می‌رفتم آزمایش کردم و متوجه شدم که پهنای سخاوتمندانه و پارچه نرم آن‌ها بسیار راحت‌تر از برخی دیگر است. این امر به ویژه مهم است زیرا حمل وسایل پیک نیک مصادف با فصل آفتاب سوختگی شانه است. هنگام آزمایش، فرش عشق در برابر پاشیده شدن شیر مقاومت کرد و با یک حوله گرم و صابونی به راحتی پاک شد. وقتی به پیک نیک نمی روید، به راحتی به عنوان یک تشک بازی اتاق نشیمن یا محل چرت زدن کودکان کوچک تبدیل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.